fbpx

Modele syzesh

Ishte 2017-ta që shndërroi format e mëdha të syezeve në përmasa shumë Herë më të Vogla, Duke rikthyer disto modën e viteve` 70 dhe` 90. Modelet si Kendall Jenner, Bella dhe Gigi Hadid u panë vazhdimisht me këtë STIL, e NUK Mund ta mohojmë se shumica u dashuruan pas de pneu. Mund të Mendoni se është Ende Herët për të Nisur blerjet për Ditët e nxehta të verës, por ja që gaboheni. Më poshtë keni Errësira informacionet MBI format dhe stylet me “in” të momentit: skeletet e tejdukshme tërheqin vëmendjen në fytyrën tuaj dhe krijojnë një kontast të bukur me Tonet e errëta që keni marrë, ose që do të merrni nga rrezet e Forta të verës. Dizajni i Tyre Unik i bën këto syze Dielli Mjaft tendance për momentin. Veçanërisht kënaqem Duke udhëtuar nëpër destinacione të ndryshme dhe Duke takuar njerëz Unik dhe të mahnitshëm në kulturën e Tyre, gjë që RRIT frymëzimin Tim JO Vetëm për MODELE të Reja, por Edhe për çdo gjë tjetër në jetë. @luisaintimo (@get_repost) ・・・ SUPER ULJE… dhe shume oferta te Tjera @luisaintimo… vizitoni na. .

#ulje #sale #saldi #likujdim #likujdimtotal #lingerie de #intimo #underwear #homewear #outfits #fashion-il y a 1 mois po, shumë shpejt. Planet janě në lëvizje për të sjellë “Laura imami eyeëear” në Shqipëri dhe Kosovë. Ju Jetoni në Londër prej VIIe, ndërkohë falë krijimtarisë suaj Jeni e njohur në Errësira botën. Un Ju JEP sadisfaksion Kjo gjë? Ju ka ndodhur shpesh të shemponi revistat e huaja, Vogue, elle, Marie Claire, dhe të shihni personazhet e famshme më të dashur për Ju! Ikona të Stilit, që përcjellin Trendet më të Fundit të modës, nga veshjet Tek aksesorët, çantat, e syzet. Ndoshta, sytë Mund t`Ju kenë mbetur më gjatë Tek një Model i ri syzesh, optike ose Dielli, PA e ditur Fare emrin e pneu, stilistin që i ka dizenjuar. Por, nëse ne Ju Themi që ATO i ka ideuar dhe dizenjuar një nga stilistet Shqiptare më të famshme në botë? MOS u çudisni! Laura imami, dizenjuesja nga Kosova por që prej vijeton në Londër, tashmë është një nom de marque i njohur në shumë vende të Botës. Gjithçka nisi Fare rastësisht… Nga një frymëzim i momentit dhe dëshirë për të krijuar skelete syzesh të larmishme, nga ATO me dimensione normale Tek të mëdhatë, nga ATO të thjeshtat Tek motivet dhe detajet e ngarkuara.